*** Düşük ram ve işlemciye sahip 2016 öncesi tvlerde listeler sorun çıkarabilmekte ve hiç çalışmamaktadır. Bu tip bir tvniz varsa yükleme başarılı olmayabilir. Size tavsiyemiz android box, stick benzeri cihazlar alarak görüntü kalitesinden memnun olduğunuz tvnizi çok düşük bir bütçe ile en iyi akıllı tv'den daha iyi bir TV olarak yıllarca kullanmanız olacaktır. Bu sayede sadece iptv değil tüm diğer uygulamalar oyunlar ve internet erişimi gibi özelliklere sahip olacaksınız.

FLIX IPTV , NETIPTV VEYA SETIPTV GİBİ ÜCRETLİ UYGULAMALARI KULLANABİLİRSİNİZ. Bunların yüklemeleri ve fiyat bilgileri sitelerinde yeralmaktadır. Size kurulum için yardımcı olabilmekteyiz.

 

BUNUN DIŞINDA SSIPTV ÜCRETSİZ OLAN PROGRAMLARIN BAŞINDA GELMEKTEDİR.

Samsung Smart Tv / LG Smart Tv / Sony, Philips ANDROİD Tv’ler.

Yayınlarımızı smart tvnizide izlemek için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız.

1-Samsung Smart App’den Smart IPTV Uygulamasını İndirin.

2-Öncelikle siptv.eu Sitesine Gidiniz.

3-En altta Bulunan Kutucuğa MAC Adresinizi Yazınız. Daha Sonra Reset Tuşuna Tıklayınız.

4-Orta Kısımda Bulunan Kutucuğa Tekrar MAC Adresini Yazın. Daha Sonra M3U İndirme Linkinizi Kutucuğa Yapıştırıp Upload Seçeneğine Tıklayınız.

5-Kanallar Smart IPTV Uygulamasına Yüklendi.

6-Uygulamayı Kapatıp Açtığınızda Kanallar Yüklenmiş Olacaktır.

Not: Uygulama 7 gün boyunca ücretsizdir sınırsız kullanım yaklaşık 5 eurodur.

 

Tizen TVs (J/K/M/N/Q/R):


1. Tizen widget rar'lı dosyayı indirin.
http://siptv.app/howto/sammy/files/siptv_tizen.zip


2. Rar dosyasını açın içinde userwidget diye bir dosya göreceksiniz bu dosyayı direk usb belleğinize atın.
Yani userwidget klasörü usb belleğinizin içinde ana klasör olarak duracak.

3. USB belleğinizi TV usb portuna takın. Smartiptv uygulaması uygulamalarım kısmında diğer uygulamalar dışında görünecektir kullanabilirsiniz.

 

Tizen OS olmayan TV'ler (E/ES/F/H/HU/J4/J52): (D Serisi TV'lerde uygulama çalışmaz)

1. siptv_orsay.zip dosyasını indirin.
http://siptv.app/howto/sammy/files/siptv_orsay.zip


2. Zip dosyasını herhangibir yere açın kalasör içinde SmartIPTV diye bir dosya göreceksiniz bu dosyayı direk usb belleğinize atın.
Yani SmartIPTV klasörü usb belleğinizin içinde ana klasör olarak duracak.

3. USB belleğinizi TV usb portuna takın. Smartiptv uygulaması Samsung Apps kısmında diğer uygulamalar dışında görünecektir kullanabilirsiniz.

 


Tizen olmayan TV'ler için Developer Mod ile yüklemede yapılabilir bu daha bilgili kişilerin uygulayabileceği bir yöntemdir. Developer moda a geçiş için

1. Ayarlardan Smarthub Kısmına girilir.Burdan Samsung Account kısmından çıkış yapılır. ve tekrar giriş yapılırken kullanıcı adı kısmına
develop yazılır ve şifre boş bırakılır.

2. Uyglamaların yer aldığı smart kısmına girilir ve herhangibir uygulama üzerine kumanda ile gelinip seçme yani enter veya ok tuşu basılı tutulur.
yan menü açıldığı zaman IPsetting olan seçeneğe girilip burdaki ip adresi 213.239.214.202 olarak giriş yapılır ve ok tamam tuşuna basılır.

3. Tekrar herhangi biruygulama simgesi üzerinde seçili iken ok veya enter tuşu basılı tutulur bu kez gelen yan menüde  Start App Sync uygulama güncelleme başlat
diye çıkan yer seçilir.Bundan sonra uygulama otomatik olarak TV'ye yüklenecektir.