Sunduğumuz Ve Bize Ait Olan Program İle Bilgisayarda İzleme İmkanı

Bilgisayar kullanıcıları özel olarak yazılmış programımız sayesinde size verdiğimiz kullanıcı adı şifreniz ile giriş yaptığınızda kanal listesi karşınıza çıkacaktır dilediğiniz kanalı izlemek için üstüne tıklamanız yeterli olacaktır iyi seyirler. Linkinizin username= yazan kısmı kullanıcı adınız password= yazan kısmı şifrenizdir. Şifre ve kullanıcı adı büyük küçük harf duyarlıdır doğru girdiğinizden emin olun. NOT: VLC PLAYER Sistemde kurulu ise önce KALDIRIN ve Sonra kurulumu yapın uygulamanın içinde VLC player kurulacaktır sonra güncelleyebilirsiniz.

WINDOWS TÜM PAKETLER İÇİN PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ  (GOLD Paket ve VIP Paket programda hata vermektedir eğer gold veya vip paket kullanıyorsanız VLC player veya windowsiptvplayer ile izlemenizi önermekteyiz.)

AYRICA YENİ ÇALIŞMA YAPTIĞIMIZ DAHA LİTE VE KURULUM GEREKTİRMEYEN WINDOWS PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu programda size verdiğimiz linkleri ister alt bölümden boş  kutuya yapıştırıp yanındaki kırmızı tuşa basarak ekleyebilir isterseniz de sunucular.txt dosyasına alt alta yapıştırarak da kaydet diyerek kullanabilirsiniz.

****GOLD PAKET VLC İLE ÇALIŞIR. PROGRAMDA ÇALIŞMAZ

Veya Bunların dışında linkinizi VLC player'e Menüden Ağ Akışı aç diyerek urlnizi boş kısma yapıştırarak açabilirsiniz. Veya linkinizi tıklayıp indirdiğiniz m3u dosyasını VLC player ile açıp izleyebilirsiniz ama güncel kanallara ulaşmak için her izlediğinizde indirdiğiniz dosyayı değil yeniden dosya indirerek güncel listemize ulaşabilirsiniz.

Yine IPTVSMARTERS PRO ile de kullanıcı adı şifre ve URL ile giriş yapıp seyredebilirsiniz.

Windows iPTV Player kurulumu

UYARI: Windows iptv player uygulaması ile windows işletim sistemli bilgisayarınızla iptv'yi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Kurulum için aşağıdaki aşamaları takip edebilirsiniz.

    Bilgisayarınızdan windows iptv player indirmeniz gerekiyor. İndirme linki= Windows IPTV Player Dosyayı indirdikten sonra onu WİNRAR gibi bi programla RAR'dan çıkarınız.
    Daha sonra windows iptv player'ın kurulumunu Windows_IPTV_Player_3.0 adlı dosyayı çalıştırarak gerçekleştiriniz.
    Kurulumu yaptıktan sonra uygulamayı açınız. Sizden aşağıdaki bilgileri isticek onları girerek giriş yapın.
    Hesap Adı: (Herhangi bir isim olabilir!)
    Sunucu URL: [Bizden talep edebilirsiniz.] veya linkinizin port numarasına kadarki bölümü
    Kullanıcı Adı: [Bizden talep edebilirsiniz.] username= olan kısım
    Şifre: [Bizden talep edebilirsiniz.] password= olan kısım
    Ya da Aktar butonuna basarak m3u linki ekleyerek giriş yapabilirsiniz.

NOT: Windows iptv player uygulaması SERİES yani DİZİ'leri göstermemektedir. Yabancı filmlerin altyazı ve dublajlarını Ses izi ve Alt yazı bölümünden seçebilirsiniz.